خرید قاب گوشی موبایل

خرید قاب‌ گوشی موبایل

بي‌شک تمام اشخاص بعداز خريد يک گوشي هوشمند , به تامل نگه‌داري هر چه‌بهتر از آن خواهند بود . در اين ميان فریم حفظ کننده مرتبه ويژه‌اي دارااست . تمام قاب‌ها بدون نوعشان , چه ژله‌اي و يا دشوار , براي استمرار و قدمت بيشتر گوشي ضروري می‌باشند .

خرید قاب‌ گوشی موبایل
خرید قاب‌ گوشی موبایل

مراد از قاب‌ها , محافظي است که نصیب پشت‌گوشي را پوشش مي‌دهد و لبه‌هاي جانبي را در برمي‌گيرد . بديهي است که در اين محصول ها , صفحه‌نمايش گوشي پرستاری نمي‌شود . اما قاب‌هايي می باشند که با داشتن لبه‌هاي پررنگ , فاصله‌اي بين صفحه‌نمايش و سطح های تخت ايجاد مي‌کنند تا وقتي‌که گوشي را به‌صورت پشت‌ورو بر روي سطحي قرار مي‌دهيد , از ايجاد خط و خش بر روي صفحه‌نمايش جلوگيري نماید . جنس بيش‌تر قاب‌هاي جان دار در بازار معمولاً از سيليکون ( که به قاب‌هاي ژله‌اي مشهور شده‌اند ) و يا پلي کربنات است .
کدام کادر براي گوشي ما دلخواه است؟
با پيشرفته‌تر شدن گوشي‌هاي همراه و توسعه و گسترش قابليت‌هاي آنها بديهي است که هر شخص مدتي از روز را با گوشي خویش درگیر است از برنامه‌هاي اجتماعي گرفته تا بازي‌ها و نرم‌افزارهاي متفاوت , پس وقتي ما گوشي خویش را بازه زمانی زيادی در دست مي‌گيريم احتمال لغزش گوشي از دستمان يا بي‌هوا میل کردن آن به‌جايي مي‌رود در اينجاست که اهميت قاب‌ها و محافظ‌هاي گوشي خویش را نشان مي‌دهند , براي گزینش يک فریم زيبا و مطلوب در ميان دريايي از جور و برندهاي متفاوت جان دار مي‌بايست به چندین نکته اعتنا داشت که به دنبال در امر آن مشاجره مي‌کنيم .
در زمینه ی قيمت

هميشه در لحاظ داشته باشيد که محافظ‌هاي باکيفيت قيمت پاييني ندارند نظیر محافظ‌هاي برندهايي مانند Moshi يا Ozaki البته مطمئناً نبايد سوای تحقيق به بازار رفت , بهترين و ساده‌ترين رویکرد گشتن در اينترنت و آنالیز کردن قيمت در سايت‌هاي دارای اعتبار است يا قيمت کردن از یک سری فروشنده گوناگون در بازاراست تا بتوان به یک ارزش سنجیده رسید .
گذشته از خرید تحقیق نمائید

خرید قاب‌ گوشی موبایل
خرید قاب‌ گوشی موبایل

براي اينکه کلاه سرمان نرود و محافظي تهيه نکنيم که پس از یکسری روز استفاده ببينيم مشکلاتي نظیر سفتي جاي دکمه‌ها يا بد بودن جاي فلش دوربين و مشکلاتی که روي سعی صحیح دستگاه تاثیر می گذارد , همين‌طور در‌صورتی‌که شارژ وايرلس برايتان اهميت داراست و از آن استفاده مي‌کنيد حتماً در امر سازگار بودن کادر با شارژر وايرلس تحقيق کنيد .

بهترين جايي که مي‌توانيد راجع‌به تولیدات و مدل‌هاي متعدد آنها داده ها مفيدي به‌دست بياوريد نصیب نظرها کابران در فروشگاه‌هاي اينترنتي است که با اسم‌هاي مختلفي مانند نظرها یوزرها يا ديدگاه‌ها معمولاً يافت مي‌شوند , زيرا یوزرها به‌طور مستقيم ایده ها تجربی خویش را بازگو مي‌کنند و داده ها مفيد و واقعي مي‌توان از آنها به‌دست آورد .
امکاناتی که از نگهدارنده مي‌خواهيد را دسته‌بندي کنيد

در رابطه قابليت‌هايي که مي‌خواهيد حافظ دستگاه شما داشته باشد تفکر کنيد , برای مثال کيف‌هايي که قابليت نگه‌داشتن عمودي دارا‌هستند براي تبلت‌ها بسيار کارآمد و ضروري می‌باشند , حتي بعضي از محافظ‌ها می‌باشند که لولاهايي براي چرخش 360 درجه‌دارند و بسيار کارآمد می‌باشند .

براي گوشي‌هاي هوشمند معمولاً يک‌پايه از پشت کاور بيرون مي‌آيد و گوشي را در شرایط افقي يا عمودي نگه مي‌دارد ولی مطمئن شويد که اين پايه‌ها صحیح در جاي خویش قرار مي‌گيرند و طي مرور زمان هرز نمي‌شوند زيرا در صورت هرز شدن , اين پايه‌ها مي‌توانند حسابي اعصاب و روان خورد کن شوند . بنابراين يک ليست از قابليت‌هايي که اندیشه مي‌کنيد برايتان ضروري است تهيه کنيد که هميشه در موقع خريد در ذهن داشته باشيد و مبتلا رمز در گمی نشويد .
چه اندازه نگهداری نياز داريد

خرید قاب‌ گوشی موبایل
خرید قاب‌ گوشی موبایل

چه میزان دست‌وپا چلفتي و حواس‌پرت هستيد؟ اولين چيزي که براي تعیین کادر موبايل مطلوب بايد براي خودمان روشن کنيم این است که‌ به چه میزان مراقبت نياز داريم , به‌عنوان‌مثال در شرایطی‌که با گوشي بسيار بي‌رحمانه خلق و خوی مي‌کنيد و آن را زياد به اين‌طرف و آن‌طرف می‌اندازید يا درصورتی که ورزش کار هستيد و احتمال سقوط آزاد فارغ از چتر نجات گوشي از دست يا جيب شما زياد است شما به محافظی قوي و سفت نياز داريد , البته در‌حالتی که بشر با اعتنا و مراقبي هستيد نيازي به قاب‌هاي قوي و گران‌قيمت نداريد . در حقيقت هرچقدر که ميزان پرستاری يک کادر گوشي بالا برود وزن آن و جثه آن‌هم بيش‌ترمي‌شود و اين امري اجتناب‌ناپذير است .

پیشین از خرید تحقیق فرمائید

براي اينکه کلاه سرمان نرود و محافظي تهيه نکنيم که پس از چندین روز استفاده ببينيم مشکلاتي مانند سفتي جاي دکمه‌ها يا بد بودن جاي فلش دوربين و مشکلاتی که روي سعی صحیح دستگاه تاثیر میگذارد , همين‌طور درصورتی که شارژ وايرلس برايتان اهميت داراست و از آن استفاده مي‌کنيد حتماً در خصوص سازگار بودن فریم با شارژر وايرلس تحقيق کنيد .

بهترين جايي که مي‌توانيد در باب تولید ها و مدل‌هاي گوناگون آنان داده ها مفيدي به‌دست بياوريد نصیب ایده ها کابران در فروشگاه‌های اينترنتی است که با اسم‌هاي مختلفي نظیر نظرها یوزرها يا ديدگاه‌ها معمولاً يافت مي‌شوند , زيرا یوزرها به‌طور مستقيم ایده ها تجربی خویش را بازگو مي‌کنند و داده ها مفيد و واقعي مي‌توان از آنان به‌دست آورد .
امکاناتی که از نگهدارنده مي‌خواهيد را دسته‌بندي کنيد

در رابطه قابليت‌هايي که مي‌خواهيد حافظ دستگاه شما داشته باشد تفکر کنيد , مثلا کيف‌هايي که قابليت نگه‌داشتن عمودي دارا هستند براي تبلت‌ها بسيار کارآمد و ضروري میباشند , حتي بعضي از محافظ‌ها می باشند که لولاهايي براي چرخش 360 درجه‌دارند و بسيار کارآمد می باشند .

براي گوشي‌هاي هوشمند معمولاً يک‌پايه از پشت کاور بيرون مي‌آيد و گوشي را در موقعیت افقي يا عمودي نگه مي‌دارد البته مطمئن شويد که اين پايه‌ها صحیح در جاي خویش قرار مي‌گيرند و طي مرور زمان هرز نمي‌شوند زيرا در صورت هرز شدن , اين پايه‌ها مي‌توانند حسابي روان خورد کن شوند . بنابراين يک ليست از قابليت‌هايي که تفکر مي‌کنيد برايتان ضروري است تهيه کنيد که هميشه در موقع خريد در ذهن داشته باشيد و مبتلا رمز در گمی نشويد .

خرید قاب‌ گوشی موبایل
خرید قاب‌ گوشی موبایل

چه میزان پرستاری نياز داريد

چه اندازه دست‌وپا چلفتي و حواس‌پرت هستيد؟ اولين چيزي که براي گزینش کادر موبايل دلخواه بايد براي خودمان روشن کنيم این است که‌ به چه میزان مراقبت نياز داريم , به‌عنوان‌مثال در صورتیکه با گوشي بسيار بي‌رحمانه خوی مي‌کنيد و آن را زياد به اين‌طرف و آن‌طرف می‌اندازید يا در‌صورتی‌که ورزشکار هستيد و احتمال سقوط آزاد فارغ از چتر نجات گوشي از دست يا جيب شما زياد است شما به محافظی قوي و سفت نياز داريد , ولی در شرایطی که انسان با اعتنا و مراقبي هستيد نيازي به قاب‌هاي قوي و گران‌قيمت نداريد . در حقيقت هرچقدر که ميزان پرستاری يک کادر گوشي بالا برود وزن آن و جثه آن‌هم بيش‌ترمي‌شود و اين امري اجتناب‌ناپذير است .
محافظ‌هاي تنومند

درنهايت مرحله امنيت براي قاب‌هاي موبايل , قاب‌هاي بسيار طاقت فرسا ( Rugged Case ) ها وجود دارا هستند که ازنظر فيزيکي بسيار تنومند و سنگين میباشند ( مثل يک بادي‌گارد واقعي ) . اين قاب‌ها با بسته‌هاي ضربه‌گير هوا و گوشه‌هاي تقويت‌شده براي به چنگ آوردن ضربه به‌طور چشم‌گيري ريسک آمدن زیان احتمالي به گوشي شما‌را پايين مي‌آورد , ولی به‌ناچار گوشي شما‌را حجيم‌تر مي‌کند .

اين محافظ‌ها حتي با دست‌هاي خيس نیز از دست شما ليز نمي‌خورد البته در ازای با استفاده از اين محافظ‌ها متوجه خواهيد شد که به داخل جيب راز دادن يا بيرون آوردن آنها بسيار دشوار است و پيشنهاد مي‌کنيم براي حمل گوشي با اين قاب‌ها از گيره کمربندي يا کاور کمري استفاده کنيد .

سري محافظ‌هاي بسيار مشقت بار به دليل اينکه بايد کلیه زاوایا گوشي را پوشش دهند ازجمله دکمه‌ها و صفحه‌نمايش , احتمالا دکمه‌ها را سفت‌تر نمایند و حساسيت صفحه‌نمايش و پاسخ‌دهي آن را زیر بیاورند . پس مي‌توان نتيجه گرفت که قاب‌هاي بسيار مشقت بار در حقيقت در ازاي محافظتي که ايجاد مي‌کنند , فعالیت کردن با گوشي را سخت‌تر مي‌کنند .

خرید قاب‌ گوشی موبایل
خرید قاب‌ گوشی موبایل

ميزان مرتبه استاندارد جهاني IP ميزان مقاومت حقيقي کاور در قبال آب و گردوخاک را به شما نشان مي‌دهد . بعضي از کمپاني‌هاي توليدکننده قاب‌هاي نگهدارنده يک گام بالاتر نهاده و مطابق با استانداردهاي نظامي محصولاتشان را توليد کرده‌اند . همچنين گواهي MIL – STD – 810 مقاومت در قبال همه‌چيز از فشار و حرارت گرفته تا لرزش و ضربه را پوشش مي‌دهد .

 

 قاب گوشی , قاب موبایل , قاب , قاب آیفون , قاب سونی , قاب سامسونگ , قاب هواوی , قاب موبایل , قاب گوشی , mobile case , قاب گوشي , قاب پشت گوشی , گارد ژله ای , قاب ژله ای , کیف گوشی , موبایل , گوشی موبایل

قاب های موجود: Apple iPhone ,iPhone 6,iPhone 6 Plus,iPhone 5,Samsung Phone ,Galaxy On5,Galaxy On7,Galaxy ACE 4,Galaxy A3,Galaxy A3 2016,Galaxy A5,Galaxy A5 2016,Galaxy A7,Galaxy A7 2016,Galaxy A8,Galaxy A9,Galaxy Alpha,Galaxy Advance,Galaxy Arc S,Galaxy E5,Galaxy E7,Galaxy J1,Galaxy J1 Ace,Galaxy J2,Galaxy J3,Galaxy J5,Galaxy J7,Galaxy Core,Galaxy Core Prime,Galaxy Core Max,Galaxy Core 2,Galaxy Grand,Galaxy Grand 2,Galaxy Grand 3,Galaxy Grand Prime,Galaxy Mega 5.8,Galaxy Mega 6.3,Galaxy Mega 2Galaxy Note,Galaxy Note 2,Galaxy Note 3,Galaxy Note 3 Neo,Galaxy Note 4,Galaxy Note 5,Galaxy Note Edge,Galaxy S Dous,Galaxy S2,Galaxy S3,Galaxy S3 mini,Galaxy S4,Galaxy S4 mini,Galaxy S5,Galaxy S5 mini,Galaxy S6,Galaxy S6 Edge,Galaxy S6 Edge Plus,Galaxy S7,Galaxy S7 Edge,Galaxy ST,Galaxy Star Plus,Galaxy Star 2 Plus,Galaxy Star PRO,Galaxy Win,Galaxy Young,Galaxy Young 2,Galaxy Pocket 2,ony ,Xperia ZR,Xperia Z5,Xperia Z5 Premium,Xperia Z5 Compact,Xperia Z4,Xperia Z4 Compact,Xperia Z3,Xperia Z2,Xperia Z1,Xperia Z ultra,Xperia Z,Xperia V,Xperia TX,Xperia T3,Xperia T2,Xperia T,Xperia SP,Xperia S2,Xperia P,Xperia M2,Xperia M4,Xperia M4 Aqua,Xperia M5,Xperia ION,Xperia GO,Xperia E1,Xperia E2,Xperia E3,Xperia E4,Xperia Core PLUS,Xperia C,Xperia C3,Xperia C4,Xperia C5,LG ,L70 ,L80,L90,Nexus 4 ,Nexus 5,Nexus 5x,Nexus 6,Nexus 6P

قاب‌هاي تنومند پيشنهادي ما : پيشنهاد ما به شما براي سرسخت‌ترين برندهاي خالق اين جور قاب‌ها OtterBox و LifeProof است .